Bu beyan www.amerikayagidiyorum.com Gizlilik Politikasını içerir.

www.amerikayagidiyorum.com web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

www.amerikayagidiyorum.com üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder.

Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi www.amerikayagidiyorum.com ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler üyelik ve satış sözleşmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, www.amerikayagidiyorum.com gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

www.amerikayagidiyorum.com üyesi olduğunuz veya üyeliksiz alışveriş yaptığınız andan itibaren haftalık bilgilendirme bültenleri e-posta adresinize gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu bülten gönderiminde değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır.

Bu e-postaların içeriği, satışını yaptığımız markalar ile ilgili olarak yapılacak tüm kampanyalar, indirim fırsatları, ürün, müşteri memnuniyetinin tespiti amacıyla gönderilecek bültenler ve bilgilendirmelerden oluşmaktadır.

Sitemizden alışveriş yaparak veya ürünler hakkında beni ara bilgi formunu doldurarak veya şirket e-posta adreslerimizden bilgi talebinde bulunduğunuzda size e-bülten, e-posta, telefon ve SMS aracılığıyla ulaşmamızı kabul etmiş sayılmaktasınız.

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 Bit şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmiştir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz.

Aşağıdaki maddeleri okumadan önce, bu başlangıç şartlarının Kullanım Şartları’na bağlı bir parçası olduğunu ve aşağıdaki Madde 1′de belirtilen tanımları kullandığına dikkat ediniz:

Kullanım Şartları, www.amerikayagidiyorum.com Websitesi ve Hizmetlerinde şekillendirdiği veya sunduğu herhangi bir bilgi veya verinin dahil olduğu ancak bununla sınırlı olmadığı bir şekilde www.amerikayagidiyorum.com Websitesi ve Amerikaya Gidiyorum LLC Hizmetlerinin kullanımını belirlemektedir.

Kullanım Şartları’nda kullanıldığı gibi “siz”, “sizin” veya “kullanıcı” terimleri eş anlamlıdır ve herhangi bir şekilde bu hizmetleri kullanan kişiyi ifade eder.

Önemli Bildiri

www.amerikayagidiyorum.com Websitesini ziyaret ederek veya hizmetlerini kullanarak; www.amerikayagidiyorum.com’un özel bir işletme olduğunu, Amerikan hükümetinin veya Amerikan hükümetine bağlı bir diğer kuruluşun herhangi bir şekilde resmi organı olmadığı veya bu şekilde görünür olmadığının doğruluğunu kabul etmiş ve bilmiş sayılırsınız. www.amerikayagidiyorum.com, Göçmenlik ve Yerleştirme Hizmetleri (INS) veya Vatandaşlık ve Göçmenlik Hizmetleri (BCIS) veya bir avukatlık şirketi değildir. Bu bağlamda www.amerikayagidiyorum.com, bireyin spesifik problemlerine Yasal öneriler veya çözümler sağlama niyetinde veya iddiasında değildir.

Lütfen herhangi bir zamanda ve Amerikan Kongresi esnasında, Amerikan Hükümetinin Vize Çekiliş Programını iptal etme yetkisinin bulunduğunu dikkate alınız. www.amerikayagidiyorum.com ; kendi kontrolü dışında gelişen Amerikan Kongresi veya Amerikan Hükümetinin (veya bağlı kurumlarının) Vize Çekiliş Programı’nı iptal etme, askıya alma, yasaklama veya önleme (“Önleme Duyurusu”) durumlarında sorumluluk kabul etmemektedir ve bu şekildeki bir Önleme Duyurusu’ndan önce gerçekleşen ödemeler için para iadesi yapmayacaktır.

www.amerikayagidiyorum.com Websitesi ziyaret etmeden veya Hizmetlerini kullanmadan önce, Kullanım Şartları’nda yer alan, aşağıda açıkça belirtilmiş ve referans olarak dahil edilmiş olanlar da dahil olmak üzere tüm şartları ve koşulları okumalı, anlamalı ve kabul etmelisiniz. Kullanım Şartları’nda okuduğunuz gibi diğer sayfalarda bulunan tüm bilgilere ve Kullanım Şartları’nda anılan websitelerine erişmek ve okumak; Kullanım Şartları’nın bir parçası olduğundan dolayı ve sizi www.amerikayagidiyorum.com ve hizmetlerini kullanan bir kullanıcı olarak ilgilendiren daha çok şart, koşul ve diğer bilgileri içerdiğinden dolayı sizin sorumluluğunuzdadır.

Lütfen dikkat: altı çizili kelimeler ve kelime grupları, bu sayfalara ve websitelerine doğrudan bağlantılar içerir.

Kullanım Şartları, www.amerikayagidiyorum.com ve Hizmetleri’ni kullanmanız için geçerli olan şartlar ve koşullardır. Kullanım Şartları’na kayıtsız şartsız bağlı olmayı kabul etmiyorsanız, www.amerikayagidiyorum.com ziyaret etmeyebilir veya Hizmetlerini kullanmayabilirsiniz.

www.amerikayagidiyorum.com u ziyaret etmeyi ve Hizmetlerini kullanmayı tasdik edip onayladınız, sizin adınıza üçüncü bir şahıs veya tarafınızdan www.amerikayagidiyorum.com ve hizmetlerinin kullanımını düzenleyen yasal bir sözleşme sürecine giriyorsunuz. Buna ek olarak, www.amerikayagidiyorum.com’un websitesi ve hizmetleri aracılığıyla başlatılan ve tamamlanan işlem kayıtları , poliçeler, bildirim onayı veya teslimine ve sipariş sözleşmelerinin oluşması için elektronik iletişim kullanmayı kabul ediyorsunuz. Ayrıca bu vesileyle herhangi bir gereksinimde yasa ve yönetmelik kapsamındaki gerekliliklere ve haklara feragat ediyorsunuz.

Zorunlu yasa kapsamında izin verildiği ölçüde elektronik ortamda yapılmayan kayıtların muhafazası ve teslimi veya orijinal imza (elektronik olmayan)

Eğer yürürlükteki bir yasa kapsamında herhangi bir sınırlandırma Kullanım Şartlarını veya bunların bazı bölümlerini engeller ve daraltırsa, www.amerikayagidiyorum.com’un websitesini ziyaret edebilir ve Hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. www.amerikayagidiyorum.com’u ziyaret ederken veya Hizmetlerini kullanırken yaş veya diğer kısıtlamalar sebebiyle www.amerikayagidiyorum.com’un websitesi ve hizmetlerinin ziyaret ve kullanımında veya anlaşmaları sağlamanızda sınırlama olmaksızın www.amerikayagidiyorum.com’u ziyaret ederek veya hizmetlerini kullanarak geçerli yasaya tamamen uyumlu olduğunuzu açıkça beyan etmiş olacaksınız.

 1. Tanımlamalar

Kullanım Şartları’nda aşağıdaki büyük harfli tanımlar, tekil veya çoğul olarak kullanılmaktadır.

1.1. www.amerikayagidiyorum.com , Amerikaya Gidiyorum LLC ve/veya sahipleri, bağlı ortakları, bölümleri, kuruluşları, görevlileri, yöneticileri, çalışanları, acenteleri, temsilcileri ve eğitimcileri barındırır.

1.2. www.amerikayagidiyorum.com’un websiteleri ya da sitesi veya websitesi, Amerikaya Gidiyorum LLC tarafından yönetilen, işletilen ve kontrol edilen ve tüm bağlantılı sitelerin domaini kapsamında websitesindeki ‘görünüş ve işlevsellik’ içeriklerini, elementlerin birini veya hepsini beyan eder.

1.3. Amerikaya Gidiyorum LLC hizmetleri veya hizmetler, www.amerikayagidiyorum.com tarafından sağlanan diğer herhangi bir hizmet veya bu noktada belirtildiği gibi ücretli hizmet olarak tanımlanıp tanımlanmadığını www.amerikayagidiyorum.com websitesi aracılığıyla beyan edilir.

1.4. Kullanım Şartları veya Kullanıcı Sözleşmesi, bu dosyaların zaman zaman yenilenebilir, düzenlenebilir ve/veya düzeltilebilir olduğu anlamını taşır.

1.5. Fikri Mülkiyet, somut ve kanıtlanan maddi olmayan yasal haklar, başlıklar ve çıkarlar ayrıca kısıtlama olmaksızın tüm fikri mülkiyet hakları veya herhangi bir fikri mülkiyet hakkı: herhangi bir buluş (patent verilebilir veya verilemez olması veya sistemi indirgeyip indirgemediği), tüm gelişmeler ve tüm patentler, patent uygulamaları ve patent ifşaları; herhangi bir yazarlık durumu, kayıtsız telif hakkı, telif hakkı çalışmaları ve tüm telif hakları; tüm ticari gizlilikler ve güvenlik bilgileri; ve dünya çapında her durumda diğer benzeri hakları kapsar.

 1. Lisans ve Erişim. www.amerikayagidiyorum.com websitesi ve servisleri kişisel kullanımını anlamak ve ona erişmek için www.amerikayagidiyorum.com size sınırlı bir lisans verir ancak bu lisans herhangi bir bölümü indirmek (sayfa kaşelemek dışında) veya düzenlemek için değildir. Bu lisans, Amerikaya Gidiyorum LLC websitesini veya hizmetlerini veya içeriğinin herhangi bir ticari ve satış kullanımını içermez; www.amerikayagidiyorum.com ve hizmetleri veya içeriklerinin kullanımının herhangi bir türevi; ya da madencilik veri kullanımı, veya benzeri veri toplama ve çıkarma aygıtları. www.amerikayagidiyorum.com veya hizmetleri ya da herhangi bir bölümü yeniden üretilemez, çoğaltılamaz, kopyalanamaz, satılamaz, yeniden satılamaz, ziyaret edilemez veya aksi şekilde ticari bir amaca yönelik istismar edilemez. Siz bir marka, logo eklemek için teknik ayarları kullanamaz veya www.amerikayagidiyorum.com veya hizmetlerinin herhangi bir bölümünün diğer özel bilgilerini ayarlayamazsınız. (görüntü, metin,sayfa düzeni veya biçimi dahil olmak üzere)

Kamu kullanımı için hazır olmayan Usafis Organizasyon sistemlerine, programlarına veya verilerine ulaşmaya teşebbüs etmeyeceksiniz.

 1. Özel Bilgi. www.amerikayagidiyorum.com hizmetleri ve herhangi bir bölümü aynı alanda şekillenen logo, metin grafiği, metin, düğmeler, simgeler, resimler, videolar, sesler, adlar, ‘görünüş ve doygunluk’, kaynak kod ve tüm fikri mülkiyette sınırlama olmaksızın, herhangi bir bileşende tamamen ya da kısmen kapsanan telif hakları, patentler veya diğer özel bilgi ve/veya teknikler, algoritmalar, yöntemler ya da süreçler , üçüncü şahıs veya sizin tarafınızdan yapılan modifikasyon, ekstraksiyon ve geliştirme de kısıtlama olmaksızın www.amerikayagidiyorum.com ticari gizlilikleri ve mülkiyet bilgisi ayrıca fikri mülkiyeti oluşturur, bu durum geçerli yasa veya Kullanım Şartları tarafından korunur.

“Bu tür özel bilgiler www.amerikayagidiyorum.com dan habersiz herhangi bir şekilde faydalanılamaz ve Kullanım

Şartlarındaki hiçbir madde onaysız veya lisansız tefsir edilemez.”

“www.amerikayagidiyorum.com Websitesi’nin veya servislerinin ya da herhangi bir bölümünde

heklenme, ayrılma, değişim, türev çalışması oluşumu, çeviri, ters tasarım, kaldırmada yetki, izin ve soruna yol açmada siz yükümlü olmayacaksınız. www.amerikayagidiyorum.com bilgiler telif haklarıyla korunmaktadır: Telif Hakkı 2016 www.amerikayagidiyorum.com Her hakkı saklıdır.”

 1. Değişiklikler ve Güncellemeler

4.1. www.amerikayagidiyorum.com ve hizmetlerinin yönünü ve özelliğini herhangi bir sebeple fiyatı, içerik, işlevsellik ve kullanılabilirliği sınırlamamak dahil olmak üzere her zaman değiştirme veya duraksatma hakkına sahiptir.

4.2. www.amerikayagidiyorum.com yukarıdaki formu ihlal etmeksizin kendi inisiyatifine göre websitesi veya hizmetlerinde uygun programlamayı sağlamak, güncellemek ve seviyeyi yükseltmek için çıkarım ya da değişim yapma, özellik veya işlev ekleme hakkını saklı tutar.

 1. Ücretli Hizmetler. www.amerikayagidiyorum.com / Amerikaya Gidiyorum LLC özel bir şirket olduğunu, maliyetleri ve süreyi kapsayacak şekilde tasarlandığını ve uygulamaların kullanımı ve sunumu için ödeme yapmayı kabul edip onaylıyorsunuz. Tüm ücret ve masraf ödemeleri eğer varsa, geçerli bir kredi veya kredi kartı ve/veya websitesinde (“Ücretli Hizmetler” bölümünde) belirtilmiş diğer ödeme şekilleri ile yapılmalıdır. Bu ücretli hizmetler, www.amerikayagidiyorum.com belirtilmiştir. www.amerikayagidiyorum.com kendi inisiyatifine bağlı olarak ve önceden haber verilmeksizin, websitesi ve hizmetlerinin kullanım durumunu (tüm kullanıcılar veya kullanıcı grubu ya da bireysel kullanım) kabul ediyorsunuz ve bu tür ücretli hizmetleri düzenlemek ve değiştirmek ödemeler dahilinde ve haricinde ise ücretli veya ücretsiz hizmetlerde websitesindeki ücretsiz hizmetler bölümünü açın. Kullanım şartları hüküm ve koşulları herhangi bir sınırlama olmaksızın kullanım koşullarında ve herhangi bir ek şartta ve hükümde sınırlama veya sorumluluk feragatnamelerinin ya da garantinin aksi belirtilse bile ücretli hizmet uygulanacaktır.

Bir kullanıcı, ödemelerde sınırlama olmaksızın kullanım şartı ve koşullarına tabi olarak Yeşil Kart çekilişi hazırlamak için hizmeti kullanabilir. Hizmet sadece beyan edilen amaç için kullanılabilir ancak profesyonel bazda mektuplar, dosyalar ve göçmenlik formları oluşturmada kullanılamaz.

 1. İşlemler, Ödeme Sahtekarlığı ve Tahsilat. Hizmet kullanıcısı www.amerikayagidiyorum.com a borcu olan tüm miktarı ödemekle yükümlüdür. Kullanıcı herhangi bir ödemede inkar veya iptal etmeyeceğine ve/veya geri ödeme talebinde bulunmayacağını taahhüt eder ve bu durum gerçekleşirse, sonucunda www.amerikayagidiyorum.com’a zarar ve mağduriyetinin bedelini ödemekle yükümlü olacaktır. www.amerikayagidiyorum.com kendi inisiyatifine bağlı olarak belli kullanıcıların veya belli kredi kartı kullanıcılarıyla hizmet sağlama konusunda anlaşma yapabilir.

www.amerikayagidiyorum.com üçüncü taraf kredi kuruluşları ile tüm kullanıcılarında ve bize tedarik edilen bilgiler temelinde veya tarafınızdan yapılan başka bir uygulama yönteminde kart kontrollerini yapma hakkını saklı tutar.

“www.amerikayagidiyorum.com hizmet kullanımlarınız ile bağlantıları yapılan ödeme işlemlerini finansal

kurumlar ve/veya üçüncü taraf elektronik ödeme prosedürlerini kullanmadaki hakkını saklı tutar.”

“Çalıntı kredi kartı kullanımı veya diğer hileli işlemler dahilinde şüpheli ve hileli

ödeme durumu varsa (geri ödeme ve ödeme iptali dahil) www.amerikayagidiyorum.com, geri ödeme ve kullanıcı hesabını bloke etme hakkını saklı tutar. www.amerikayagidiyorum.com, yasadışı bir işlemde veya sahte ödemede ilgili kurum ve kuruluşları bilgilendirme hakkına sahip olacak ve ödemeleri kurtarmak için tahsilat hizmetlerini müdahil edebilecektir.”

 1. Gizlilik Politikası Maddesi www.amerikayagidiyorum.com ve hizmetleri üzerinden veya tarafınızdan gönderilen ya da iletilen bir bildirimin veya maddenin hükümlerini ve şartlarını gizli veya özel olmayan bilgi olarak kabul edilecektir. Mesaj iletmek veya göndermek için sorumluluk aldığınızı taahhüt ediniz. Bilgilerinizin bu şekilde aktarılmasına veya kullanılmasına itirazınız varsa, lütfen www.amerikayagidiyorum.com veya hizmetlerini kullanmayınız.
 2. Garantinin Olmaması

8.1. www.amerikayagidiyorum.com, her zaman hizmetlerini kullanarak iletişim kurulacağının ve bildirilerinizin her zaman kesintisiz, hatasız ve sorunsuz bir iletişim ile teslim edileceğinin teminatını vermez. www.amerikayagidiyorum.com tarafından veya aracılığıyla yapılmış olsa bile yazılım, website ve hizmetler kullanılırken, www.amerikayagidiyorum.com herhangi bir iletişimdeki gecikme, aksama ve diğer eksikliklerden sorumlu olmayacaktır.

8.2. www.amerikayagidiyorum.com kendi websitesi ve hizmetlerinin herhangi bir yazılım ve uygulaması veya bilgisayar donanım sistemi ya da başka bir bölümünde neden olacabilecek herhangi bir bilgi ve veri dahil olmak üzere arıza ve bozukluktan sorumlu olmayacak ve sorumlu tutulmayacaktır.

8.3. www.amerikayagidiyorum.com inisiyatifine göre önceden bildirmeksizin güncelleme ve bakım çalışmaları ya da başka bir sebepten dolayı websitesi ve hizmetlerini sonlardırabilir veya askıya alabilir. www.amerikayagidiyorum.com bu askıya alma ve sonlandırma ile bağlantılı olarak hiçbir sorumluluk ve yükümlülük altında değildir.

8.4. Websitesi ve hizmetleri veri kaybı ve yetersizliklere sebep olabilen hatalar ve yanlışlıkları kapsayan ve eksik olabilen websitesi ve hizmetleri bir önsürüm olan beta önsürümünü içerebilir.

 1. Kazanma Garantisinin Olmaması.

9.1. Vize Çekilişi Programı’nın bir çekiliş olduğunu ve kazanma garantisinin olmadığını anlıyorsunuz. Hizmet aracılığıyla sunulan uygulamalar gibi yapılan tüm başvurular eşit fırsatlara sahiptir. Bildiğimiz kadarıyla resmi bir bilgisayar uygun kişileri rastgele seçecektir.

9.2. www.amerikayagidiyorum.com kazananları seçimine hiçbir şekilde karışmaz. www.amerikayagidiyorum.com hizmeti seçimi daha iyi ve daha hızlı dağıtım garantisi etmez. Bu bakımdan internet kullanıcılarına, DV piyangosunu kazandığını söyleyerek, Amerika Birleşik Devletleri Hükümetleri ve www.amerikayagidiyorum.com empoze eden üçüncü sahışlardan gelen e-postalara dikkat etmek çok önemlidir. Eğer bu tür bir mesaj alırsanız, yetkili bir www.amerikayagidiyorum.com ​temsilcisi ile durumu doğrulamadan herhangi bir ödeme yapmamanızı önemle rica ederiz çünkü bu mesajlar sahtedir!!!

9.3. www.amerikayagidiyorum.com ​ teslimat sürecinden sonra alınan başvurular otomatik olarak bir sonraki çekilişe dahil olacaktır.

“9.4. Seçilme koşulları www.amerikayagidiyorum.com ​websitesinde detaylandırılmış ve listelenmiştir.

Kuralları gözden geçirerek gereksinimleri gözden geçirmeli ve emin olmalısınız.​

 1. İçerikten Sorumlu Olmama Durumu.

10.1. www.amerikayagidiyorum.com ​websitesi, hizmetleri, içerik, materyal, ürün gibi tüm bilgileri ve hizmetleri kapsar ya da başka bir deyişle www.amerikayagidiyorum.com ​ve hizmetlerinin aracılığıyla ”olduğu gibi” esasına dayandırılarak tarafınıza sunulur. www.amerikayagidiyorum.com ​ ve hizmetleri herhangi bir işlemde ifa ve ima edilen www.amerikayagidiyorum.com ​ / Amerikaya Gidiyorum LLC ve herhangi bir sahibi, ortakları, bölümleri, bağlı kuruluşları, yöneticileri, çalışanları, acenteleri, temsilcileri, tedarikçileri veya eğitimcileri herhangi bir beyanda garanti ve taahhüt vermez. Ayrıca bilgi, içerik, materyaller, ürünler ve hizmetleri kapsar ya da websitesi ve hizmetleri aracılığıyla size sunar. www.amerikayagidiyorum.com ​websitesi ve hizmetleri kullanımıyla yayılan iletişim içeriği veya tamamen bu tür içerik kaynağından olan gerçek ve tüzel kişinin sorumluluğunda olduğunu anlayıp onaylıyorsunuz. Ayrıca, www.amerikayagidiyorum.com ​websitesi ve hizmetleri dğer websitelerine bağlantı verebilir, içeriğin tamamen yazarların sorumluluğunda olduğunu kabul edip onaylıyorsunuz. Bu sebeple, çoçuklar için uygunsuz, şiddet içeren ya da başka sakıncalı durumlara maruz kalabilirsiniz ve www.amerikayagidiyorum.com ​websitelerine bağlantılı olarak risk yaratan www.amerikayagidiyorum.com ​websitesi ve hizmetleri ya da herhangi bir yolla yayılan iletişimden sorumlu olmayacağını kabul ve taahhüt ediyorsunuz.

“10.2. Gizlilik Bildirimi şart ve hükümlerine tabi olarak Hizmete ve/veya siteye

gönderdiğiniz veya bildirdiğiniz iletişim veya materyaller özel ve gizli olmayan bilgiler olarak kabul edilecektir. Bir şeyler gönderme ve iletme de tam sorumluluk gerekir ve www.amerikayagidiyorum.com ​Yeşil Kart Çekiliş programı için kayıtla sınırlandırılmamakla birlikte size herhangi bir amaç için gönderilen veya bildirilen içerik, bilgi dağılımı, yayınlanma, gönderim veya iletim hakkı verir. Eğer bu şekilde bilgilerinizin kullanımına itirazınız varsa lütfen kayıt olmayınız.”

10.3. Bu bağlamda eğer kişisel bilgilerinizi (örn: kullanıcı adı, e-posta adresi) bir ilan panosunda, sohbet odasında veya bir başka kullanıcı üzerinde ya da üyelerin açtığı sayfalarda ifşa ederseniz, bu bilgilerin toplanıp başkaları tarafından kullanılabileceğini ve diğer partilerden gelen istenmeyen mesajlarla sonuçlanabileceğinin farkında olmalısınız.

10.4. Hizmet ve site, www.amerikayagidiyorum.com ​ ve gerçek zamanlı etkileşimi geribildirimini sağlamak, bilgileri göndermek için size, üyelere ve diğer kullanıcılara izin verilen ilan panoları sohbet odaları ve diğer kullanıcı sayfalarını kapsamına alabilir. Suç teşkil edebilecek, başkalarının haklarını ihlal eden ya da yerel, eyalet, ulusal ve uluslararası hukuku ihlal edecek davranışları teşvik eden bir durumu sınırlamaksızın hukuka aykırı, zararlı, tehdit edici, taciz edici, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, saygısız, nefret dolu, ırkçı, etnik ya da başka bir sakıncalı materyal göndermemeyi kabul ediyorsunuz. Gönderdiğiniz veya bildirdiğiniz herhangi bir materyalden doğan bir iddiaya karşı www.amerikayagidiyorum.com ​ zararsız sayılır ve sorumluluk size ait olacaktır. www.amerikayagidiyorum.com ​ve iştirakleri sitedeki tartışmaları, sohbet odalarını, yayınları, iletileri zaman zaman takip edip ve incelese de www.amerikayagidiyorum.com ​ bunu yapmak için hiçbir yükümlülük altında değildir.

10.5. www.amerikayagidiyorum.com ​ ve iştiraklerinin içeriklerinden sorumlu olan yazarlarının ilan panosu, sohbet odası ya da kullanıcı ve üyelerin sayfalarında yayınlanan ve sunulan görüş , tavsiye, ifade, hizmet , teklif ve diğer bilgilerin ilan panoları, sohbet odaları ya da diğer kullanıcı ve üye sayfalarının bilgi uygunluğunu kontrol etmediğini kabul ediyorsunuz. www.amerikayagidiyorum.com ​ inisiyatifine göre ilan panosuna, sohbet odasına veya başka bir kullanıcı veya üyeye sunulan veya gönderilen herhangi bir paylaşımı kaldırma hakkını saklı tutar.

 1. Yasal Amaçlar. Yasal amaçları için sadece www.amerikayagidiyorum.com ​websitesi veya hizmetlerini kullanmayı kabul edip onaylıyorsunuz. Bu bakımdan sınırlama olmaksızın; a) sizin için uygun olmayan bir iletişimi takip edemez, zarar veremez ve düzeltemezsiniz b) www.amerikayagidiyorum.com ​ websitesi veya hizmetleri ya da iletişimini bozmak, silmek, sökmek ve zarar vermek için tasarlanan herhangi bir virüs, solucan, Truva-Atı, saatli bomba ve diğer kod ve talimatları kullanamazsınız. c) yürürlükteki yasa tarafından izin verilmeyen hiçbir ticari iletişimi gönderemezsiniz ya da d) suç teşkil edebilecek, başkalarının haklarını ihlal eden ya da yerel, eyalet, ulusal ve uluslararası hukuku ihlal edecek davranışları teşvik eden bir durumu sınırlamaksızın çocuklara uygun olmayan, kanunsuz, nefret dolu, tehdit edici, küfürlü, müstehcen, saygısız, ırkçı, etnik, sakıncalı, zararlı materyal, saldırgan veya başka bir şekilde sakıncalı olan başka durumlara maruz kalabilirsiniz.

Ayrıca, herhangi bir para transferinde websitesi ve/veya hizmetleri kullanacağınız ve yasadışı olmayan websitesi aracılığıyla ve/veya hizmetlerden yararlanmak için tarafınızdan kullanılan para kaynağını beyan ediyorsunuz. Herhangi bir yasa kapsamında (kara para aklama dahil olmak üzere) yasadışı veya hileli faaliyet ya da yasak işlem hizmetlerini ve/veya websitesini kullanmayacaksınız.

Gönderdiğiniz veya bildirdiğiniz herhangi bir materyalden doğan bir iddiaya karşı www.amerikayagidiyorum.com ​ zararsız sayılır ve sorumluluk size ait olacaktır.

 1. Kayıt Dünya çapında bir standart olarak, IP adresleri eyaletlere ve bölgelere göre tahsis edilir. Kayıt sırasında, www.amerikayagidiyorum.com ​aradığınız ve/veya bağlandığınız bölgeyi tanımlamak için (kişisel tanımlama olmadan yapılabilir) böyle bir yerleştirme kullanabilir. www.amerikayagidiyorum.com ​websitesi veya hizmetleri kullanımı alanı www.amerikayagidiyorum.com ​ yanlış tanımlandığında herhangi bir yolla yapılamayan kayıtlarınız (proxy veya diğer yazılım ya da hizmetlerin kullanımında sınırlama olmaksızın) bölgeden yapılabilir. Tamamen sorumlu olabileceğiniz yürürlükteki yasayla uyumlu olmayan veya ihlal eden www.amerikayagidiyorum.com ​ bu şartlarla uyumlu olmamasını kabul edip onayladınız.
 2. Ücretler ve İade Politikası. Amerika Birleşik Devletleri Hükümeti, DV Çekilişi’ne girmek için bir ücret talep etmez. Ancak, eğer Amerika Birleşik Devletleri Hükümeti, DV Çekilişi’ne girmek için gelecekte herhangi bir kayıt ücreti talep ederse bu ücret tarafınızdan ödenecektir. Lütfen dikkat ediniz ki, sorumluluğunuzda olan tarafınızdan ödenecek yukarıda belirtilen resmi ya da Hükümet kayıt ücretlerini kapsamayan, www.amerikayagidiyorum.com ​ tarafından tahsil edilen kayıt ücretleri dahil değildir. www.amerikayagidiyorum.com ​herhangi bir etkinlikte hizmetleri için ödenen ücretler ((eğer uygulamaya girerse) kullanıcının ödemek istemediği bir Hükümet kayıt ücreti) iade edilemez durumdadır. Ancak, siz başvuru formunu doldurmamak şartıyla, iade için talebinizi www.amerikayagidiyorum.com ​ yöneltebilirsiniz ve böyle bir durumda, iadeler (varsa) sadece www.amerikayagidiyorum.com ​ takdirinde verilecektir ve herhangi bir olayda Ödeme Hizmeti için ödediğiniz gerçek fiyatı aşmayacaktır. Başvurunuzu yaptıktan sonra iade talebi kabul edilemez. www.amerikayagidiyorum.com ​Geri ödeme politikası olmayan ve Kullanım Şartları hükmü ile bağdaşmayan ödeme ücretleri www.amerikayagidiyorum.com ​ şüpheleri varsa inisiyatifine bağlı olarak sınırlama olmaksızın www.amerikayagidiyorum.com ​websitesi ve hizmetleriyle ya da kullanımıyla ilgili bir sorun oluşturan, olası yasal yükümlülükler, bir başkasının fikri mülkiyet hakları, hileli, ahlak dışı ya da yasadışı faaliyetler yapan veya benzer sebepler ya da www.amerikayagidiyorum.com ​ kontrolünün dışında başka bir olayda çekiliş başvurusu yapmak imkansız haldeyse kullanım şartlarını ihlal edilirse geri alamazsınız. (Örneğin sınırlama olmaksızın savaş eylemi, doğa eylemi, DV program talimatlarındaki uygun değişiklikler, gerekli detaylar veya diğer değişiklikler, teknolojik sınırlandırmalar, ekonomik kaynaklar, yasal ve prosedür değişikliği ve/veya eylem durumu). www.amerikayagidiyorum.com ​ websitesini ziyaret ederek veya hizmetlerini kullanarak, burada belirtilen iade politikasını anlıyor ve kabul ediyorsunuz.
 3. Güvenlik. www.amerikayagidiyorum.com ​ ve site kullanıcı bilgilerini korumak için her türlü önlemi alır. Kullanıcılar site aracılığıyla özel bilgiler gönderdiğinde, bilgi hem online hem de offline olarak korunur. Kullanıcıların özel bilgilerini girmesi istendiğinde (örneğin kredi kartı numarası) böyle bilgiler SSL yazılım şifrelemesiyle şifrelenir ve korunur. Ödeme cevap formu gibi güvenli bir sayfadayken Microsoft Internet Explorer gibi web tarayıcılarının alt kısmındaki kilit simgesi kilitli olur.

Hizmetleri kullanırken sunulan bilgilerin güvenliğini sağlamak için önemli tedbirler almamıza rağmen, www.amerikayagidiyorum.com ​ve Site hizmetin kullanılması sırasında bilgilerin güvenliğini garanti edemez ve herhangi bir şekilde verilerimizin uyuşmasında yükümlü değildir.

Bilgilerinizin bu şekilde aktarılmasına veya işlenmesine itirazınız varsa lütfen kayıt olmayınız.

 1. Kullanıcı Kimliği ve Şifresi Şifre tanımlamaya ve şifre kullanmaya yetkili olan tek kişisiniz, diğer kişilerin ulaşması için kullanıma veya erişimine izin verilmez. (yani Amerika Birleşik Devletler Hükümeti veya herhangi bir www.amerikayagidiyorum.com ​ çalışanına şifrenizi vermeyiniz). Kullanıcı kimlik numarası kapsamında ve kullanıcı kimliği ve şifre gizliliğinin korunmasını sağlamak için www.amerikayagidiyorum.com ​ websitesi ve hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Güvenlik amacıyla, aksi belirtilmedikçe, kayıt sırasında verdiğiniz e-posta adresinizi unutursanız veya kaybederseniz, www.amerikayagidiyorum.com ​ kullanıcı kimliği ve şifrenizi e-postanıza gönderecek, onu ifşa etmeyecektir.
 2. Gizlilik Bilgisi Hizmetin bir parçası olarak formlarda doldurmanız gereken kredi kartı numaranız ve kişisel bilgilerinizin dışında, www.amerikayagidiyorum.com ​ site aracılığıyla sizden gizli ve özel bilgilerinizi istemediğine dikkat ediniz. Size ait olmayan bilgileri ve materyalleri, www.amerikayagidiyorum.com ​göndermenin güvenli olmadığinı kabul ediniz. www.amerikayagidiyorum.com ​ kişisel olmayan bilgi ve materyal göndererek, bilgileri veya materyalleri göndermeyi veya dağıtmayı değiştirmek, gerçekleştirmek, görüntülemek ve yeniden oluşturmak için değiştirilemez, kısıtlamasız ​ kabul ediyorsunuz ve aynı zamanda www.amerikayagidiyorum.com ​ herhangi bir amaç için gönderdiğiniz fikir, kavram, teknik bilgi veya teknikleri kullanmak ücretsizdir.
 3. Bilgilerim Kullanılması Yukarıda bölüm 6′ya bakılmaksızın kayıt sırasında internet, telefon, faks veya başka herhangibir iletişim, ticari, promosyon malzemesi ve bir çeşit reklam aracılığıyla iletmek için inisiyatifine bağlı olarak kendisine veya üçüncü şahıslara alenen izin veriyorsunuz. Bu hizmeti sonlandırmak isterseniz, www.amerikayagidiyorum.com ​bildirerek hizmeti durdurabilirsiniz.
 4. Fesih Diğer yasal haklar sınırlandırılmaksızın www.amerikayagidiyorum.com ​, herhangi bir zamanda, bir nedenle ya da nedensiz, geri dönüşü olmaksızın, anında ve uyarmaksızın (Ücretli Hizmetler de dahil olmak üzere) websitesi ve hizmetleri sınırlandırabilir, duraksatabilir veya feshedebilir ve kullanıcı hesabınızı ve/veya kullanıcı kimliğinizi ve burada belirtilen herhangi bir içeriği veya diğer materyali silebilir. www.amerikayagidiyorum.com ​, bunlarla ilgili nedenlere bakılmaksızın fesih, duraklatma veya sınırlamadan dolayı oluşabilecek zarardan dolayı sorumlu değildir.

“19. İhlal Diğer çözüm yollarını sınırlamaksızın ve ihlal edilmeksizin www.amerikayagidiyorum.com ​hükmü Hizmet kullanımı veya operasyonu ile karıştırılıp yürütülen kullanım şartları ihlalinde www.amerikayagidiyorum.com ​ derhal erişiminizi sonlandırma hakkını saklı tutacaktır.”

 1. Ekonomik Dayanak. Kullanım Şartları’nda belirtilen sorumluluk ve hasarların sınırlamaları www.amerikayagidiyorum.com ​ve sizin aranızdaki uzlaşma temelinde ana unsurları oluşturur. www.amerikayagidiyorum.com ​ ekonomi bazında sınırlama olmadan hizmet sunmanın mümkün olmadığını onaylayıp kabul ediyorsunuz.
 2. Garanti Feragatnamesi

21.1. Kullanım Şartları’nda öngörülen garantiler, www.amerikayagidiyorum.com ​ve sahipleri, ortakları, bölümleri, bağlı kuruluşları, görevlileri, yöneticileri, çalışanları, acenteleri, temsilcileri, tedarikçileri ve eğitimcileri teşkil eder. Sınırlama olmaksızın ifade ve ima edilen bir garanti www.amerikayagidiyorum.com ​ Websitesi ve Hizmetlerinin yasallığı ve özel kullanımı için uygunluğun ve garantinin verildiği Amerikaya Gidiyorum LLC tarafından alenen reddedilir.

“21.2. www.amerikayagidiyorum.com ​ WEBSİTE VEYA HİZMETLERİ GARANTİSİZ SUNULUR; www.amerikayagidiyorum.com ​ VE SAHİPLERİ, ORTAKLARI, BÖLÜMLERİ, BAĞLI KURULUŞLARI, GÖREVLİLERİ, YÖNETİCİLERİ, ÇALIŞANLARI, ACENTELERİ, TEMSİLCİLERİ VE EĞİTİMCİLERİ DOLAYLI VEYA DOLAYSIZ HERHANGİ BİR DURUMU İFA ETMEZ, HERHANGİ BİR USAFİS WEBSİTESİ VE HİZMETLERİNE BAĞLI OLARAK GARANTİ KALİTESİNDE SINIRLAMA OLMAKSIZIN, PERFORMANS, İHLAL, SATILABİLİRLİK VEYA ÖZEL BİR AMAÇ İÇİN VEYA KULLANIMDA UYGUNLUK DAHİL DOLAYLI VEYA DOLAYSIZ OLARAK BİR GARANTİ İDDİA ETMEZ. USAFIS; SAHİPLERİ, ORTAKLARI, BÖLÜMLERİ, BAĞLI KURULUŞLARI, GÖREVLİLERİ, YÖNETİCİLERİ, ÇALIŞANLARI, ACENTELERİ, TEMSİLCİLERİ VE EĞİTİMCİLERİ www.amerikayagidiyorum.com ​WEBSİTESİ VE HİZMETLERİNİN ERİŞİLEBİLİR, KESİNTİSİZ, ZAMANINDA, GÜVENLİ,DOĞRU, EKSİKSİZ VE HATASIZ YA DA PAKET KAYBI OLMADAN USAFIS VE SAHİPLERİ, ORTAKLARI, BÖLÜMLERİ, BAĞLI KURULUŞLARI, GÖREVLİLERİ,

YÖNETİCİLERİ, ÇALIŞANLARI, ACENTELERİ, TEMSİLCİLERİ VE EĞİTİMCİLERİNE WEBSİTESİ VE HİZMETLERİ ARACILIĞIYLA VİZE KABUL GARANTİSİ VERMEZ.”

21.3. www.amerikayagidiyorum.com ​ websitesi ve hizmetleri üçüncü tarafların websitelerine erişim sağlayabilir. Erişiminiz veya herhangi bir üçüncü parti websitesi kullanımınız, bu websitelerinden sağlanan ürün, hizmet ve bilgi varsa üçüncü taraf websitesinde bulunan şart ve hükümlere tabi tutulur.

 1. Tazmin

22.1. www.amerikayagidiyorum.com ​ve sahipleri, ortakları, bölümleri, bağlı kuruluşları, görevlileri, yöneticileri, çalışanları, acenteleri, temsilcileri, tedarikçileri ve eğitimcileri ve Usafis’e verilen makul avukat ücretleri dahil olmak üzere Usafis’in website ziyaretini ve hizmetlerinin kullanımından doğan ya da üçüncü bir şahsın sebep olduğu isteklere, taleplere, hasarlara, masraflara ve maliyetlere karşı garanti, koruma ve sahipliği kabul ediyorsunuz.

22.2. Kendi sınırlamalarınız olmaksızın,üçüncü tarafın sebep olduğu iddiaların ortaya çıkması ve oluşması sonucunda avukat ücretleri dahil olmak üzere, hasar, işlem, ödeme, masrafları tüm sorumluluklara karşı Usafisi tazmin etmeyi, korumayı ve sahiplenmeyi kabul ediyorsunuz.

22.3. Yukarıda belirtilen muafiyet ve sınırlandırmalara bazı hükümler izin vermez, bu muafiyet ve sınırlandırmaları kabul etmeyebilirsiniz. Böyle bir durumda sorumluluk ilgili mevzuat çerçevesinde yasal olarak sınırlandırılacaktır.

 1. Sorumluluk Sınırlaması

23.1 Amerikaya Gidiyorum LLC VE SAHİPLERİ, ORTAKLARI, BÖLÜMLERİ, BAĞLI KURULUŞLARI, GÖREVLİLERİ, YÖNETİCİLERİ, ÇALIŞANLARI, ACENTELERİ, TEMSİLCİLERİ VE EĞİTİMCİLERİ USAFIS’İN WEBSİTESİ ZİYARETİNDEN VE HİZMETLERİNİN KULLANIMINDAN OLUŞACAK HİÇBİR SORUMLULUĞU KABUL ETMEDİĞİNİ ONAYLIYORSUNUZ.

23.2 www.amerikayagidiyorum.com ​ SAHİPLERİ, ORTAKLARI, BÖLÜMLERİ, BAĞLI KURULUŞLARI, GÖREVLİLERİ, YÖNETİCİLERİ, ÇALIŞANLARI, ACENTELERİ, TEMSİLCİLERİ VE EĞİTİMCİLERİNİN ANLAŞMA, TEMİNAT, HAKSIZLIK, ÜRÜN SORUMLULUĞU VEYA DİĞER DOLAYLI, ARIZİ, ÖZEL HASARLAR GİBİ SORUMLULUKLARI (VERİ KAYBI, KESİNTİSİ, BİLGİSAYAR ARIZASI VEYA MADDİ ZARAR DAHİL OLMAK ÜZERE) www.amerikayagidiyorum.com ​ WEBSİTESİ VE HİZMETLERİNİN KULLANIMINDAN KAYNAKLANAN DURUMLARDA SAHİPLERİ, ORTAKLARI, BÖLÜMLERİ, BAĞLI KURULUŞLARI, GÖREVLİLERİ, YÖNETİCİLERİ, ÇALIŞANLARI, ACENTELERİ, TEMSİLCİLERİ VE EĞİTİMCİLERİ ÖNCEDEN ZARAR OLASILIĞINI BİLDİRMİŞ OLSA BİLE, www.amerikayagidiyorum.com ​SORUMLU TUTULMAYACAKTIR.

23.3 www.amerikayagidiyorum.com ​ WEBSİTESİ VEYA HİZMETLERİ İLE BAĞLANTILI VE ZİYARET VE KULLANIMLA İLGİLİ HERHANGİ BİR HASAR, ZARAR VE TATMİNSİZLİKTE SİTE ZİYARETİNİ VE HİZMET KULLANIMLARINI SONLANDIRMAKK SİZİN HAKKINIZ VE YASAL ÇÖZÜMÜNÜZDÜR.

KULLANICI SÖZLEŞMESİNİN DİĞER HÜKÜMLERİNE BAKILMAKSIZIN, EĞER SİTE VE HİZMET KULLANIMI İLE İLGİLİ HERHANGİ BİR ŞEKİLDE DOĞAN HASAR VE KAYIPLARDAN www.amerikayagidiyorum.com ​ ORGANİZASYONU SUÇLU BULUNURSA, www.amerikayagidiyorum.com ​ SORUMLULUĞU HİZMETİN VEYA SİZİN ÖDEDİĞİNİZ MİKTARIN ASGARİSİNİ GEÇMEZ: YA DA (B) 50.00. BAZI HÜKÜMLER YUKARIDA BELİRTİLEN SINIRLAMA VE İSTİSNALARIN BAZILARINA İZİN VERMEDİĞİ İÇİN, SINIRLAMA VE İSTİSNALARIN BAZILARINDA SİZE BİLGİ VERMEYEBİLİR. BÖYLE BİR DURUMDA SORUMLULUK YÜRÜRLÜKTEKİ YASA KAPSAMINDA UYGUN ŞEKİLDE SINIRLANDIRILACAKTIR.

“HERHANGİ BİR DURUMDA, HİZMET KONUSUNDA www.amerikayagidiyorum.com ​TARAFINDAN SAĞLANAN VE İCRA EDİLEN TÜM TEMİNAT VEYA GARANTİLER, KAYITLI KULLANICILARIN YARARINADIR VE HÜKÜM VE ŞARTLARA UYMAK ZORUNLUDUR VE TRANSFER EDİLEMEZ, AYRICA KULLANIM ŞARTLARININ HÜKÜMLERİNİ İHLAL EDERSENİZ GARANTİ VE TEMİNATLAR HÜKÜMSÜZ VE GEÇERSİZ SAYILACAKTIR.”

 1. Göç Yasası ve Yönetmeliği. Göç yasası ve yönetmelik sıklıkla değişmektedir ve uygulamaları, özgü durumları ve koşullarına bağlı olarak yaygın olarak çeşitlenebilir. Özel durumlarınızda kendi profesyonel göçmenlik danışmanlarınıza müracaat etmek sizin sorumluluğunuz altındadır. www.amerikayagidiyorum.com ​ sizin uygulamalarınızda tarafınızdan alınan herhangi bir pozisyonda sorumluluk kabul etmez.
 2. Yürürlükteki Yasa ve Anlaşmazlık Çözümü. Siteye erişiminiz veya kullanımızla ilgili, tüm anlaşmazlıklar da dahil olmak üzere tüm durumlarda kanundaki görüş ayrılıklarına bakılmaksızın Wisconsin yasalarının geçerli olduğunu kabul ediyorsunuz. Wisconsin, Milwaukee Bölge Mahkemesinde olay mahalinde ve tarafından olan itiraz ve yetkiyi kabul etmiş sayılırsınız. Kullanıcı sözleşmesi kapsamında her türlü dava bir iddianın veya eylemin ya da eylem sebebinin engellenmesinden sonra bir (1) yıl içerisinde olmalıdır. Site kullanımıyla bağlantılı olarak doğan ve www.amerikayagidiyorum.com ​ ve sizin aranızdaki bir anlaşmazlık durumunda, taraflar zamanında ve iyi niyetle anlaşmazlığı çözmeye çalışacaktır. Eğer taraflar, (30 günü geçmeyen) makul bir sürede bu tip herhangi bir anlaşmazlığı çözemezse, taraflardan herhangi birisi uyuşmazlığın çözümü için başvuru yapabilir veya hakem heyetine davayı taşıyabilir. Eğer tartışma tefekkür ile çözümlenemezse, o zaman taraflar yürürlükteki yasa çerçevesinde onlara uygun olan yasal yolu veya hakkı takip edere ücret ödeyecektir.
 3. Diğer

26.1. www.amerikayagidiyorum.com ​ yükümlülüğünde olan Kullanım Şartları ve yasal çözümünüz www.amerikayagidiyorum.com ​ Websitesi ve hizmetlerinin erişimi veya kullanımına ilişkin olarak, Amerikaya Gidiyorum LLC ve sizin aranızada olan sözleşmenin bir beyanıdır.

26.2. Başlıklar hiçbir şekilde bölüm dahilinde ve kapsamında tanımlamaz ve sınırlandırılamaz, sadece referans amaçlıdır. Siz veya diğerlerinin ihlali durumundaki başarısızlığımız sonraki veya benzer ihlal durumunda hareket etme hakkımızdan vazgeçtiğimiz anlamına gelmez.

26.3. Kullanım Şartları, www.amerikayagidiyorum.com ​ ticari gizlilik, telif hakkı, patent ve diğer kanunlar kapsamında olan haklarını sınırlandırmaz. www.amerikayagidiyorum.com ​çalışanlarının, yetkili bir çalışanın imzalanmış ve yazılı olarak yaptıklarının dışında Kullanım Şartlarını düzenlemek veya ek gösterimleri, taahhütleri, yorumları yapmaya ve www.amerikayagidiyorum.com ​ üzerinden garanti sunmaya yetkisi yoktur. Kullanım Şartları’nın herhangi bir hükmü, yürürlükteki yasada geçersizse ve uygulanamazsa, o zaman geri kalan ve ihmal edilen hükümler geçerliliği ve etkisi devam edecek, mümkün olan en asgari düzeyde olacaktır.

26.4. www.amerikayagidiyorum.com ​inisiyatifine bağlı olarak www.amerikayagidiyorum.com ​ websitesine değiştirmiş olduğu anlaşmayı göndererek değişim yapma hakkına sahiptir. Değiştirilmiş bir sözleşme websitesi üzerinde değiştirilen tarihten itibaren yeni kullanıcı kayıtlarında esas alınacaktır. Mevcut kullanıcılar değiştirilmiş ve onaylayıp kabul ettikleri sözleşmeyi bildiri tarihinden 14 gün sonra tabi tutulacak ve bu süre kapsamında yazılımı kullanmaya devam edecektir. Kullanımda değişiklilerin hiçbiri yürürlüğe girmeyecektir.

26.5. Kullanım Şartları, verilen hakları ve lisansları tarafınızdan tahsis edilemez ve aktarılamaz ancak www.amerikayagidiyorum.com ​ tarafından bildirim olmadan ve sınırlamaksızın tahsis edilebilir.

26.6. Orjinali İngilizce olan Kullanım Şartları diğer dillere tercüme edilmiş olabilir. Kullanım Şartları’nda İngilizce ve diğer diller arasında bir uyumsuzluk söz konusu olursa, İngilizce versiyonu geçerli olacaktır.

KULLANIM ŞARTLARINI VE BURADA BELİRTİLEN HAKLARI, YÜKÜMLÜLÜKLERİ, HÜKÜM VE ŞARTLARI OKUYUP ANLADIĞINIZI VE KABUL ETTİĞİNİZİ BEYAN EDİYORSUNUZ. www.amerikayagidiyorum.com ​ WEBSİTESİ VE HİZMETLERİNİ KULLANARAK, BELİRTİLEN HÜKÜM VE ŞARTLARA BAĞLI KALACAĞINIZIN TEMİNATINIZ VERİYORSUNUZ.